5 tähemärki ja nende halvimad iseloomujooned

Jäär

Jäärad on väga konfrontatsioonialtid, eriti, kui kellegagi on kana kitkuda. Nad on tähekaardi ühed impulsiivseimad tegelased, kuid ka jäärapäised (nagu nimigi ütleb). Vaidlustes neid juba lihtne võita ei ole.

Vähk

Vähkidel on väga  keeruline oma emotsioonidega hakkama saada. Nad kipuvad olema sodiaagi kõige pessimistlikuma vaatega esindajad, mis tähendab, et sageli on neil paha tuju. Mis puutub romantilisse armastusse, siis ole valmis, et tegemist on väga klammerduva inimesega.

Neitsi

Neitsid on ühed brutaalselt ausaimad inimesed, keda sa iial kohtad ning kui nad tahavad, et miski käiks nende äranägemise järgi, ei kõhkle nad käsi külge panemast. Nad on perfektsionistid ning kipuvad teisi kergekäeliselt hukka mõistma.

Ambur

Amburid jätavad sageli endast väga enesekindla inimese mulje, kuid tegelikult võivad nad olla väga hooletud ning võtavad asju, mis neil juba olemas on – pere, kool, kodu, töö – enesestmõistetavalt.

Kalad

Kalad on väga idealistlikud, mis tähendab, et mõnikord satub nende teele midagi imelist, kuid kuna see pole parim, siis nad ei tegutsegi. Samuti kipuvad nad oma kohustuste eest teinekord põgenema, kui nende elus miski kiiva hakkab kiskuma – selle põhjuseks on nende ülitundlikkus.

Jaga sotsiaalmeedias